Atpakaļ

Anna Kandinskaja

8. Jūlijs, 2015
Krievija / Vijole

Anna Kandinskaja - Vijole

Dzimusi un augusi Maskavā, Anna Kandinskaja sāka spēlēt vijoli agrā jaunībā un vēlāk studēja Maskavas un Bernes Konservatorijās, pabeidzot aspirantūru Londonas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā.

Viņas muzikālais ceļš ir izgaismots ar vairākiem panākumiem starptautiskos konkursos. Anna ir tikusi apbalvota ar pirmo vietu Starptautiskajā Vijolnieku konkursā Minhenes Konzertgesellschaft  kā arī uzvarēja Starptautiskajā Jehudi Menuhina konkursā Parīzē. Pēc šī sasnieguma Annai Kandinskajai bija privilēģija regulāri strādāt ar Menuhina kungu un apceļot visu Eiropu viņa vadībā.

Anna Kandinskaja ir uzstājusies kā soliste kopā ar daudziem orķestriem, cita starpā, ar Sanktpēterburgas Filharmonijas orķestri un Karalisko Filharmonijas orķestri. Viņa ir parādījusies tādās koncertzālēs un koncerthallēs kā Wigmore Hall, Barbican, Münchener Philharmonie am Gasteig, Münchener Residenz, St. Petersburg Philharmonic Hall, Tonhalle Zürich, Musikverein Wien un Wiener Konzerthaus.

Starptautisko mūzikas festivālu vidū viņa ir bijusi ielūgta uz tādiem kā „Schleswig-Holstein Festival”, „Tivoli Copenhagen”, ”Bad Kissingen”,  „Santander Festival”, „Haydn-Festival Eisenstadt”, „International Oleg Kagan Festival Tegernsee” un „Mozartwochen Salzburg”.

Ar Gidona Kremera uzaicinājumu Anna Kandinskaja uzstājās festivālā Lokenhauzā un turpmākos gadus dodoties tūrēs kopā ar „Kremerata Baltica”  kā viesmāksliniece.

Ar Valērija Gargijeva uzaicinājumu viņa ir uzstājusies festivālā „Balto nakšu zvaigznes” Sanktpēterburgā gan kā soliste, gan koncertā. Kā arī „Mikkeli” festivālā, kur viņa izpildīja Albana Berga Vijoļkoncertu.

Viņa ir regulāra izpildītāja Jurija Bašmeta mūzikas festivālā „Elba”, Itālijā. Nesen viņa parādījās kā soliste kopā ar Maskavas kamerorķestri un tā diriģentu Aleksandru Rudinu.

Anna Kandinskaja izpildīja kamermūziku kopā ar tādiem partneriem kā Andrass Šifs, Gidons Kremers, Volfgangs Savališs, Natālija Gūtmane, Boriss Pergamenščikovs, Jurijs Bašmets, Lars Vogts, Mihails Rudijs, Mikloss Pereņi, Nabuko Imai un Altenbergas Trio.

Kopš Anna Kandinskaja jau vairākus gadus pasniedz vijoļspēli Mūzikas un Tēlotājmākslas Universitātē Vīnē, universitāte ir izveidojusi dažādus lielāko starptautisko konkursu finālistus un dalībniekus, kuri ieņem lieliskas pozīcijas dažos Eiropas vadošajos orķestros.

Anna Kandinskaja ir vijoļspēles pasniedzēja meistarklasēm Eiropā un visā pasaulē, tostarp Āzijā, kur viņa tiek regulāri aicināta, lai mācītu Japānas, Dienvidkorejas un Malaizijas galvaspilsētās.

Anna ir Vīnes prīma, balstoties uz Razumovska stīgu kvartetu.

Viņa tika iecelta par profesori solo-vijoļspēlei Jozefa Haidna  Konservatorijā Eizenštatē, Austrijā.

Anna Kandinskaja

Citi mākslinieki

POTCPSS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456