Jaunumi
KF_afisa_2016_www.jpg

VII Starptautiskā Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla atklāšanas koncerts

30.jūlijā 19.00 Salacgrīvas kultūras namā - Valsts kamerorķestris Sinfonietta Rīga kopā ar izcilo krievu vijolnieku Alekseju Lundinu, Pie diriģenta pults stāsies Maskavas Staņislavska un Ņemiroviča-Dančenko Mūzikas teātra mākslinieciskais vadītājs Fēlikss Korobovs.

Programma

Jozefs Haidns - ​Sestā simfonija Re mažorā, Hob. 1:6 ("Rīts")

Fēlikss Mendelszons-Bartoldi

 

GrumP0h.jpg

VII Starptautiskais Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls

16. Jūnijs, 2016

2016. gada vasarā Salacgrīvā būs jau septītais starptautiskās klasikās mūzikas festivāls. Šī festivāla organizētājs ir Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds, kura dibinātājs ir festivāla idejas autors, Virtuozi Moskvi un Mocart Kvartet pirmā vijole, izcilais krievu vijolnieks un pedagogs Aleksejs Lundins. Festivāla laikā no 29.jūlija līdz 7.augustam labākajiem Latvijas mūzikas skolu audzēkņiem būs iespēja apgūt mūzikas meistarības noslēpumus meistarklasēs pie izciliem pedagogiem –

pam.jpg

Par dalību VII klasiskās mūzikas festivāla meistarklasēs Salacgrīvā

Salacgrīvas klasiskās mūzikas fonds sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi 2016.gada jūlijā un augustā Salacgrīvā organizēs septīto Starptautisko Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivālu, kurā piedalīsies izcili mūziķi no Krievijas, Itālijas, Spānijas, Austrijas, Vācijas un Latvijas. Festivāla laikā no 29.jūlija. līdz 7.augustam Latvijas mūzikas skolu un ārvalstu audzēkņiem būs iespēja apgūt mūzikas meistarības noslēpumus meistarklasēs pie izciliem instrumentālistiem

Vecākas ziņas
Par festivālu
piano11.jpeg

VII Starptautiskais Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls 
2016. gada vasarā Salacgrīvā būs jau septītais starptautiskās klasikās mūzikas festivāls. Šī festivāla organizētājs ir Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds, kura dibinātājs ir festivāla dibinātājs, idejas autors, Virtuozi Moskvi un Mocart Kvartet pirmā vijole, izcilais krievu vijolnieks un pedagogs Aleksejs Lundins. 
Turpinot iesāktās tradīcijas arī sestajā klasiskās mūzikas piedalīsies izcili mūziķi no Krievijas, Itālijas, Spānijas, Austrijas, Vācijas un Latvijas.

Uzzināt vairāk
Programma
Mākslinieki
Meistarklases
meistarklases_2016_LV.jpg

Meistarklases

VII Starptautiskā Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla meistarklašu nolikums

Salacgrīvā 2016.gadā laikā no 29.jūlija līdz 7. augustam noritēs VII Starptautiskais Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāls, kurā uzstāsies labākie Latvijas un Pasaules klasiskās mūzikas izpildītāji. Festivāla mērķis ir parādīt klasiskās mūzikas daudzveidību –tā var skanēt tikpat brīnišķīgi kā pasaules labāko izpildītāju, gan iesācēju, gan džeza orķestra izpildījumā, tā var skanēt gan pārpildītās koncertzāles, gan brīvā dabā, gan skatuvēs uz ūdens.

Dodot iespēju dalīties pieredzē un radošos meklējumos, Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla laikā tiks organizētas meistarklases talantīgākajiem Latvijas mūzikas skolu bērniem un jauniešiem un ārvalstu audzēkņiem.

Uzzināt vairāk
Video
Galerijas
Vecākas galerijas
Biļešu iegāde
Kontakti

Festivāla organizatori:

Salacgrīvas klasiskās mūzikas festivāla fonds

Salacgrīvas novads, Svētciems, Dārza iela 1

64071987, 29262996

ilga.tiesnese@salacgriva.lv salacgriva.klasika@gmail.com 

Reģ.nr - 40008231937

 

Kā nokļūt:

www.salacgriva.lv

Iepazīsti Salacgrīvu:

www.visitsalacgriva.lv 

 

 

POTCPSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234